Wesoła szkoła

W dniach 23 i 24 czerwca 2010 roku nasza szkoła zorganizowała dla młodzieży szkolnej nietypowe zajęcia pod hasłem „Wesoła szkoła”. Dnia 23 czerwca młodzież wraz z nauczycielami mogła rozkoszować się pięknymi widokami okolic Jarocina podczas wycieczki rowerowej do Radlina. Rowerzyści wyruszyli z naszej szkoły w kierunku Żerkowa. Trasa wiodła przez Annapol, Cielczę aż do Radlina. Tempo jazdy było szybkie. Po dotarciu na miejsce na młodzież czekało dużo atrakcji. Uczestnicy rajdu mogli skorzystać z trampoliny, placu zabaw. Niektórzy zainteresowali się siatkówką. Na tle pięknego krajobrazu, przy wspaniałej pogodzie grillowała młodzież wspólnie z nauczycielami.

Następnego dnia czekały na uczniów dalsze atrakcje. W szkole można było pograć w karty. I tu zainteresowanie wykazywali nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta. Zdolniejsi plastycznie, mogli narysować karykatury swoich nauczycieli. Pod hasłem „Ćwiczyć każdy może” zorganizowane zostały gry zespołowe takie jak: tenis ziemny i stołowy, piłka koszykowa i siatkowa na szkolnym boisku „Orlik”. Punktem kulminacyjnym był „Wielki Mecz” uczniowie kontra nauczyciele. Zwycięsko z boiska schodzili uczniowie, a pokonani nauczyciele obiecali rewanż w przyszłym roku. Dzień zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Renata Rożek

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!