XXI Olimpiada Teologii Katolickiej

W dniu 18 listopada 2010 roku 119 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym XXI Olimpiady Teologii Katolickiej. Tegoroczny temat brzmi: „ Mieć wyobraźnię miłosierdzia”. Ma zachęcić młodzież do odpowiedzi na przesłanie Ojca Świętego Jana Pawła II apelującego, abyśmy „dawali świadectwo miłosierdzia” i pomagali osobom potrzebującym. Celem tej olimpiady jest również poznanie i zrozumienie prawdy o nauczaniu dotyczącym miłosierdzia Boga oraz wobec naszych bliźnich. Wiedza ma stać się odpowiedzią na konkretne ludzkie potrzeby i wskazać autorytety miłosierdzia.

Do etapu diecezjalnego, który zostanie przeprowadzony 13 stycznia 2011 roku, zakwalifikowali się następujący trzej uczniowie:

- Tyrakowski Dariusz z klasy III TH/M
- Mikołajczak Robert z klasy III TE
- Wesołek Tomasz z klasy III TE.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie diecezjalnym!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!