Pierwszy LipDub w Jarocinie!

Sobotni poranek był dla wielu naszych kolegów i koleżanek bardzo pracowitym dniem. Postanowili w nietypowy sposób zaprezentować szkołę. Długie przygotowania – nauka tekstu piosenki, wymyślenie choreografii, przydział ról, zaowocowały powstaniem pierwszego LipDubu w naszym mieście.

W projekcie wzięło udział prawie 80 uczniów „Dwójki”, którzy pod opieką panów Jacka Adamczaka i Władysława Piotrowskiego spróbowało swoich sił w tym przedsięwzięciu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wystąpili. Pragniemy też podziękować panu dyrektorowi Witoldowi Bierle, pani dyrektor Dorocie Gromadzie, pani Agnieszce Piestrzyńskiej (za co – zobaczycie sami), panom Michałowi Woźniakowi i Wojciechowi Krzyżanowskiemu za pomoc techniczną i dopingowaniu całemu przedsięwzięciu.

Już wkrótce będziecie mieli możliwość ujrzenia efektów naszej pracy i ocenicie, czy było warto.

Władysław Piotrowski
Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd