Spotkanie opłatkowe

Jest taki dzień - bardzo ciepły, choć grudniowy (…)
Jest taki dzień- tylko jeden raz do roku.

20 grudnia odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie dyrektora szkoły Witolda Bierły z przedstawicielami Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Żaneta Woźna, Michał Kukla oraz Damian Meller - członkowie Samorządu Uczniowskiego – wzruszyli wszystkich recytacją pięknych wierszy poświęconych magii świąt Bożego Narodzenia. Młodzieży w przygotowaniu występu pomagała p. Marzena Błaszczyk – katechetka. Ksiądz Łukasz Ograbek odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza i skłonił zebranych do chwili refleksji nad znaczeniem dla każdego z nas nadchodzących świąt. Nie zabrakło również życzeń, i tych oficjalnych składanych przez dyrektora szkoły i przewodniczącego Rady Rodziców – pana Aleksandra Trzeciaka, jak i tych indywidualnych towarzyszących łamaniu się opłatkiem.

Na koniec goście zasiedli przy pięknie nakrytych stołach. O wystrój zadbały uczennice technikum hotelarskiego pod kierunkiem pań Anny Koniecznej i Katarzyny Michalak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd