Rejonowy Konkurs Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej

Dużym sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznych eliminacjach Rejonowych Konkursu Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej Szkół Ponadgimnazjanych, które odbyły się 17 marca 2011 roku w Zdunach. Reprezentanci jarocińskiej ”Dwójki” zajęli II miejsce w w/w zawodach i zakwalifikowali się do Finału Wydziału Nadzoru Pedagogicznego KO w Kaliszu, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie w dniu 15 kwietnia 2011 roku.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie wystawił drużynę złożoną z uczniów Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, zadań i wyposażenia formacji Obrony Cywilnej w Polsce.

Byli to:

1. Daria Blauman
2. Angelika Gęsta
3. Roma Kamrowska
4. Mateusz Komorniczak (rez.)

Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Romy Kamrowskiej, która w klasyfikacji indywidualnej w/w imprezy zajęła drugie miejsce. Wszyscy uczniowie poza pucharem Burmistrza Zdun i dyplomu uzyskali indywidualne nagrody rzeczowe

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!