"Sprawni jak żołnierze"

 W dniu 12 kwietnia 2011 r. w Zdunach odbyły się eliminacje rejonowe w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu południowej wielkopolski szkół ponadgimnazjalnych. Na zawody nasza szkoła wystawiła dwa zespoły ; męski i żeński w składzie;

Dziewczęta: Angelika Gęsta, Sandra Górnaś, Paula Banasiak, Rez. Dagmara Zegar

Chłopcy: Piotr Woźny, Krzysztof Chałupniczak, Adam Huderek, Rez. Damian Meller

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z wiatrówki do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Zdun i okolic. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji.

W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a chłopcy VI.

Jednak największym sukcesem było zajęcie I miejsca w indywidualnej rywalizacji w strzelaniu z wiatrówki do tarczy przez Krzysztofa Chałupniczaka który na 5 oddanych konkursowych strzałów uzyskał 41 punktów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!