Światowe Dni Turystyki

W związku z obchodami „Światowego Dnia Turystyki” w naszej szkole został zorganizowany rajd turystyczny, w którym udział wzięły klasy technikum hotelarskiego wraz z wychowawcami i nauczycielami. Rajd odbył się na trasie JAROCIN – WITASZYCE – JAROCIN, a naszym celem było zwiedzanie Hotelu w Witaszycach i Muzeum Napoleońskiego. Rajd przebiegał w bardzo atrakcyjnych warunkach atmosferycznych co jeszcze bardziej uświetniło relaks i odpoczynek podczas dłuuuuuuuuuuugiego jesiennego spaceru.

Nieco zmęczeni, ale w dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły. Resztę można zobaczyć na zdjęciach w galerii

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd