EUROELEKTRA - etap szkolny

Dnia 7 listopada 2012 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XV Edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Jej celem jest rozwijanie zainteresowań uczniów zawodem elektryka i elektronika.

Do zawodów przystąpiło 15 uczniów klas III i IV Technikum Elektrycznego i Elektronicznego. Rywalizowali oni w dwóch grupach tematycznych:

- elektrycznej: Daniel Kurzawa – IIITE, Mateusz Komorniczak – IIITE,

- elektronicznej: Adam Nowicki – IIITEN, Karol Łukaszyk – IV TEN, Przemysław Abramowicz – IVTEN, Ryszard Antczak – IVTEN, Robert Ciesielski – IVTEN, Jakub Jańczak – IVTEN, Tomasz Karliński – IVTEN, Patryk Kostrzewa – IVTEN, Radosław Mazurek – IVTEN, Norbert Musiałowski – IVTEN, Dariusz Nowicki – IVTEN, Jakub Sierański – IVTEN, Piotr Sroczyński – IVTEN.

Adepci branży elektrycznej i elektronicznej musieli zgłębić tajniki z zakresu kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej oraz wzbogacić swoją wiedzę na temat etyki zawodowej. Udział w olimpiadzie pozwolił na nawiązanie rywalizacji z młodzieżą z innych szkół technicznych oraz na współpracę z wyższymi uczelniami. Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Mamy nadzieję, że awansują do kolejnego, okręgowego etapu zawodów. Wyniki niebawem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!