Klasowe wigilie

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia wszystkie klasy zorganizowały wigilie klasowe. Niektóre klasy zatroszczyły się o prawdziwy świąteczny nastrój, można było zobaczyć choinki, prezenty, a nawet spróbować barszczyku. Pomieszczenia klasowe zamieniły się w przytulne jadalnie przyozdobione świeczkami, serwetkami i stołami uginającym się od słodyczy. Uczniowie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Ten wyjątkowy czas to także moment, żeby wspólnie zaśpiewać kolędy, a także pobyć z wspólnie z nauczycielami i poznać z innej „świątecznej” strony.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd