Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 1 marca 2013 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 13 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych uzyskując bardzo wysoki noty punktowe. W wyniku zaciętej rywalizacji i dogrywki o pierwsze miejsce, zwyciężył Michał Wojtczak, tylko o jeden punkt pokonując Damiana Pacholaka. Obaj uczniowie ZSP 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego w/w imprezy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!