Rekolekcje Szkolne

W dniach 6 -8 marca 2013 roku w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Szkolne. Miejscem wspólnych spotkań z Jezusem był kościół p.w.św. Antoniego (oo.Franciszkanów) w Jarocinie a rekolekcjonistą, który prowadził nas przez te dni był ks. Andrzej Piłat proboszcz jarocińskiej parafii p.w. Matki Boskiej Fatimskiej. Tematem przewodnim była kwestia wiary, którą każdy z nas próbował odnaleźć na nowo. Mogliśmy przeżyć konferencje, które uświadamiały nam prawdę dotyczącą sposobu, w jaki podchodzimy do Boga, wiary, naszego życia; właściwego przeżywania sakramentu pokuty i pojednania, Drogę Krzyżową a uwieńczeniem tych ważnych dni była Eucharystia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd