Rajd Lgów - Brzostków

W dniu 27.05.2013 r. grupa uczniów z różnych klas naszej szkoły z nauczycielami: Janem Łowczowskim i Iloną Suligą udała się na rajd do Lgowa i Brzostkowa. Pogoda jak na zamówienie. Wysoko w górze mamy znajomości smile

Obejrzeliśmy zabytkowy drewniany kościół, obok którego pochowany jest hrabia Zygmunt Ostroróg Gorzeński - dowódca powstańców wielkopolskich Ziemi Jarocińskiej. W parku dworskim mieliśmy sesję fotograficzną przy ogromnym platanie. Obejrzeliśmy dworek w Brzostkowie, którego właścicielem był kiedyś Antoni Poniński - poseł na Sejm Czteroletni i działacz Komisji Edukacji Narodowej. Podziwialiśmy też wspaniałe widoki Szwajcarii Żerkowskiej.

Rajd był udany. Wrażeń wiele i pogoda dopisała. Oto porcja fotografii z rajdu. (choć niektórzy unikali aparatu fotograficznego).

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd