Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w eliminacjach szkolnych 37. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego. Eliminacje odbędą się dnia 8 listopada 2013 r. o godz. 10.00 i będą trwały 2 godziny lekcyjne, tj. 90 minut. Prosimy zainteresowanych uczniów o zgłaszanie się do dnia 15.10.2013 r. do nauczycieli uczących języka niemieckiego w poszczególnych klasach.

Organizatorzy eliminacji szkolnych 37. OJN

Nauczyciele języka niemieckiego w ZSP nr 2 w Jarocinie

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!