Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej

W dniu 7 listopada 2013r. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Naszą Szkołę reprezentowały drużyny:

Chłopców w składzie: 1. Kacper Siuba - kapitan 2. Marcin Żurek - bramkarz 3. Piotr Giel – bramkarz 4. Piotr Baraniecki 5. Paweł Baraniecki 6. Robert Kosiorowski 7. Grzegorz Wachowiak 8. Jakub Stefaniak 9. Jakub Szczepaniak 10. Sebastian Adamczak 11. Mateusz Maryniak 12. Igor Pluta 13. Tymoteusz Wojtecki 14. Kamil Owczarski Drużyna chłopców po zaciętej i wyrównanej walce uległa zespołowi ZSO wynikiem 18;16. W drugim meczu nasz zespół zwyciężył z drużyną szczypiornistów ZSP nr 1 16;10. Trzecie spotkanie, w którym wystąpiły drużyny ZSO i ZSP nr 1 zakończyło się zwycięstwem zespołu z LO 20;16. Kolejność drużyn na podium : ZSP nr1 - 3 miejsce, ZSP nr 2 – drugie miejsce, ZSO - 1 miejsce.

Dziewcząt w składzie: 1. Klaudia Buchner 2. Klaudia Maryniak 3. Martyna Kryszak 4. Julia Kuźniacka 5. Joanna Bogusławska 6. Sylwia Kowalska 7. Klaudia Krasowska 8. Martyna Krajewska 9. Agata Wlazik 10. Klaudia Wojciechowicz 11. Monika Aleksandrowicz. Reprezentacja dziewcząt w pierwszym spotkaniu uległa drużynie ZSO, natomiast drugi mecz z ZSP nr1. wygrała, zajmując ostatecznie, podobnie jak reprezentacja chłopców, drugie miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd