Mistrzostwa Powiatu w szachach

W dniu 17-01-2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział tylko trzy szkoły: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Szkołę reprezentowali Małgorzata Zielińska, Przemysław Zieliński, Paweł Szymczak i Mikołaj Mielcarek pod okiem nauczyciela Przemysława Fatygi.

Liczba biorących udział szkół w turnieju z naszego powiatu potwierdza, że gra w szachy nie jest tak popularna wśród uczniów jak inne dyscypliny sportowe. Emocji było naprawdę wiele, nie uniknęliśmy potu i stresu ale ostatecznie turniej zakończyliśmy na drugim miejscu co kwalifikuje nas do zawodów na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 29-01-2014 więc trzymajcie kciuki! A tak na marginesie jest to pierwszy taki sukces drużyny z naszej szkoły od wielu lat.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd