VII Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny

Dnia 30 stycznia 2014 roku odbył się w naszej szkole I etap VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MECHANICZNEGO. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas technikum mechanicznego. W trakcie konkursu uczniowie rozwiązywali test zawierający pytania otwarte i zamknięte obejmujące zagadnienia z dziedziny mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn, termodynamiki, elektrotechniki i automatyki. Na etapie szkolnym najlepsze wyniki uzyskał Adam Filipiak z klasy III TMpp.

Konkurs jest wynikiem współpracy Zespołu Szkół Technicznych w Płocku i Politechniki Warszawskiej - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku, a jego celem jest propagowanie nauk z dziedziny techniki. Honorowy patronat sprawują Prezydent Miasta Płocka i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Drugi etap konkursu odbędzie się w Płocku.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!