Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 7 marca 2014 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 9 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych uzyskując bardzo wysoki noty punktowe. W wyniku zaciętej rywalizacji i dogrywki o drugie miejsce, zwyciężył Michał Wojtczak, tylko nieznacznie pokonał Damiana Pacholaka. Obaj uczniowie ZSP 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd