Pokaz fryzur

30 stycznia 2014r. w naszej szkole odbył się pokaz fryzur karnawałowych i awangardowych dla rodziców, którzy przybyli tego dnia na wywiadówki. Utalentowani i ambitni uczniowie z klas fryzjerskich: ITUF, II TUF, III TUF, I e i II e zaprezentowali swoje dzieła na głowach modelek w dwóch kategoriach: fryzury karnawałowe oraz fryzury awangardowe. Przyszli fryzjerzy debiutowali przed Dyrekcją, Rodzicami i Nauczycielami. Za swój trud i wkład zostali nagrodzeni brawami,… a może nawet zyskali pierwszych klientów.

Zachęcamy do podziwiania fryzur w galerii.

Nauczycielki przedmiotów fryzjerskich: Renata Ziółkowska, Anna Mikołajczak, Katarzyna Gruchot

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!