Dzień Pierwszaka

Dzień pierwszakaW środowy ranek 26.10.2016 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się Dzień Pierwszaka - Dzień kota został zorganizowany po to aby podkreślić ogromną sympatię z jaką klasy starsze przyjmują do swego grona młodszych kolegów. Uroczystość odbyła się na sali sportowej, a poprowadzili ją Monika Maćkowiak i Bartosz Janowski. By wejść w poczet uczniów ZSP 2, uczniowie klas pierwszych złożyli odpowiednią przysięgę. Pierwszacy przysięgali między innymi, że będą dokładnie słuchać nauczycieli. Po przysiędze, uczniowie poddani zostali chrztowi kociąt. Jego organizacją zajął się Samorząd Uczniowski. Kociaki zmierzyły się m.in. z testem wiedzy, z wymiałczeniem piosenki oraz kreatywnym przedstawieniem układu tanecznego. Jednym z najciekawszych zadań była konkurencja która polegała na rozpoznaniu smaków przypraw i potraw przygotowanych przez naszego szkolnego MasterChef’a.

Zmagania pierwszoklasistów oceniało jury, w skład którego weszli uczniowie klas starszych. Członkowie jury po każdej z konkurencji przyznawali punkty – po podliczeniu punktów okazało się, że najlepiej wypadła klasa policyjna 1 LPB. Za dzielne reprezentowanie klas we wszystkich konkurencjach uczniowie zostali obdarowani słodkościami.

Do zobaczenia za roksmile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!