Warsaw Gastro Show 2016

Warsaw Gastro Show 2016W dniach 27-29.10.2016 r. w największym w Europie Środkowej Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show 2016.

Były to pierwsze takie targi dla branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej, w których mogliśmy brać udział. 27 października 2016 r. uczniowie klasy I i II technikum hotelarskiego oraz klasy I b i II b zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie kucharz pojechali do Warszawy. Podczas trwania targów wzięli udział w warsztatach w specjalnie dla nich zaplanowanej STREFIE UCZNIA. Mogli dowiedzieć, się kim jest barista i jaka jest jego rola w parzeniu kawy; jak należy wykonywać rozbiór tuńczyka błękitnopłetwego; jak przygotować dania z wołowiny; jak przygotować sushi; a także jak wykorzystać papiery do pieczenia i gotowania.

Każdy z uczestników znalazł dla siebie coś interesującego. Uczniowie chętnie uczestniczyli w pokazach i warsztatach. Adepci hotelarstwa i gastronomii wrócili zmęczeni, ale zadowoleni z nowym bagażem doświadczeń, które zapewne wykorzystają w przyszłości.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!