WOLONTARIUSZE WŚRÓD MAGII ANDRZEJKOWEJ

Galeria12 wolontariuszy z naszej szkoły wzięło udział w BALIKU ANDRZEJKOWYM, który odbył się w niedzielę 27 listopada w fundacji „Ogród Marzeń”. To było wyjątkowe wydarzenie, którym towarzyszyły niesamowite emocje. Tego popołudnia nie było smutku ani nudy - wszystkim obecnym towarzyszył dobry humor. Każde dziecko bez względu na stan zdrowia miało chęć do wspólnej zabawy. Silna grupa wolontariuszy sprawiła podopiecznym fundacji wiele radości - nie zabrakło tańców, pląsów, konkursów i oczywiście magicznych wróżb andrzejkowych. Wszyscy uczestnicy imprezy bawili się wspaniale – ANDRZEJKI BYŁY SUPER! - już nie możemy się doczekać BALIKU MIKOŁAJKOWEGO. DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM! – Weronice Daneckiej, Mikołajowi Wesołkowi, Arkowi Udzik, Angelice Szymkowiak, Wiktorii Wachowiak, Wiktorii Banasiak, Krzysztofowi Karcz, Dominice Staniewskiej, Bartoszowi Hałas, Grzegorzowi Dyoniziak, Milenie Jamborskiej, Angelice Chojeckiej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!