Polecane przez czytelników

CYKL KSIĄŻEK POLECANYCH PRZEZ CZYTELNIKÓW ZAKUPIONYCH W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU CZYTELNICTWA

Niebezpieczna książka! Wciąga, uzależnia, nie daje spokoju. Takie jest właśnie „Prawo Mojżesza” Amy Harmon. Kiedy kończysz czytać masz wrażenie, że stoisz na środku pola w deszczu. Krople stykają się z Twoją skórą, a Ty zapominasz o bożym świecie. Oddajesz się tej chwili. Tak się czułam po przeczytaniu tej wyśmienitej książki. Zawierała wszystko od rozpaczy przez pożądanie, aż po przebaczenie. Gorąco wszystkim polecam.

Uczennica klasy I LPB

 

 

 

 Książka Jojo Moyes „Zanim się pojawiłeś” jest warta przeczytania. Kiedy zaczniesz ją czytać już się nie oderwiesz.. Autorka przedstawiła w niej miłosną i poruszającą historię, która kończy się w nieprzewidywalny dla czytelnika sposób. W książce poruszono ważne kwestie życia, śmierci, szacunku do siebie, sterowania własnym losem. Polecam wszystkim niezależnie od płci.

Weronika Jelak I TH

 

 

 

Książka „Ogień i woda” Victorii Scott opowiada o Telli Holloway, która chcąc zdobyć lek dla brata, postanawia wziąć udział w tajemniczym i śmiertelnie niebezpiecznym Piekielnym Wyścigu, który wygrać może tylko jeden uczestnik. Główna bohaterka ma świetne poczucie humoru a zwierzęta zwane „pandorami”, wzbudzają w czytelniku uczucia, którymi obdarza się jedynie własne pupile. Akcja od początku płynie bardzo szybko więc nie da się nudzić. Lekka książka dobra na wieczorny relaks. Polecam!

Adrian Sokołowski IV TEN

 

 

 

Po przeczytaniu serii "Wybrani" wiedziałam, że przypadną mi do gustu te książki. Pewnie nie wiecie ale C.J.Daugherty napisała te książki, ponieważ założyła się ze swoim mężem, że nie będzie w stanie napisać powieści młodzieżowej. Jak się okazało wyszło jej to naprawdę dobrze. Główną bohaterka jest zbuntowana nastolatka Allie Sheridan. Allie sprawiała tyle problemów wychowawczych, że rodzice postanowili ją wysłać do szkoły z internatem Akademii Cimmeria. Szkoła okazała się tajemniczym miejscem, niczym z jakiegoś horroru, gdzie chodzą bogaci uczniowi na wysokim "poziomie". Allie już po 5 minutach sądzi, że tam nie pasuje. Z czasem jednak zmienia się to, gdyż zyskuje dwóch adoratorów i kilku przyjaciół. Jednak Allie nie dają spokoju ciągłe tajemnice i pytania bez odpowiedzi. Czym jest i co kryje Akademia Cimmeria? Wątki miłości, śmierci i tajemnic są potrzebne dobrej książce. Autorka postarała się aby niczego nie zabrakło tej książce. Mogę się założyć, że biorąc "Wybranych" do ręki, nie prześpisz tygodnia, do póki nie skończysz czytać wszystkich części.

Dominika Staniewska I LW

 

Polecam książkę pt. „Ja, anielica” Katarzyny Bereniki Miszczuk.. Książka ta jest bardzo wciągająca, można się pośmiać w niektórych momentach i potrafi pozytywnie zaskoczyć. Można się dzięki niej przenieść w całkiem inny świat, więc zachęcam do przeczytania tej książki. Paulina Żarnowska I TH Główną bohaterką Stu imion Cecelii Ahern jest trzydziestokilkuletnia Kitty Logan. Kitty jest dziennikarką i niedoświadczoną reporterką telewizyjną. Kiedyś pełna pasji i zaangażowania, obecnie - tylko zaangażowania. Nastawiona na karierę i osiąganie sukcesów oraz zachęcona podsuniętym tematem bez wahania podejmuje się jego realizacji i tym samym popełnia największy błąd w swoim życiu... Chcesz wiedzieć jaki błąd popełniła Kitty? Interesuję cię jak potoczyły się jej losy po odniesionej porażce? Koniecznie przeczytaj i poznaj losy bohaterki.

Sandra Łabęcka I TH

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!