III miejsce dla Martyny Klugi za WIEŻĘ

Po raz kolejny uczniowie z klas fryzjerskich odnieśli sukces  w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby „Mała pętelka”. 9 marca 2017r. w Zespole Szkół  Odzieżowych w Poznaniu odbyła się 23 jego edycja. W konkursie wzięło udział 13 szkół z Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Dębicy, Leszna, Nowego Targu, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa, Rzeszowa, Śremu, Warszawy, Wągrowca, Poznania, a także z naszej szkoły. Zaprezentowano 36 kolekcji odzieżowych i 70 fryzur.

Nasi uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach konkursu fryzjerskiego – fryzura użytkowa i fryzura awangardowa. Młodzi fryzjerzy musieli przygotować uczesanie inspirowane tematami „Pomiędzy … (czym a czym – zadecyduj sam)” lub „Architektoniczne konstrukcje”.

III miejsce w kategorii  fryzura awangardowa „Architektoniczne konstrukcje”  zdobyła uczennica I klasy technikum fryzjerskiego Martyna Kluga za fryzurę „Wieża”.

Wyróżnienie w kategorii fryzura awangardowa „Pomiędzy …”  otrzymały Dagmara Januszewska i Monika Marecka,  uczennice III klasy Technikum fryzjerskiego za kolekcję fryzur „ Four seasons”.

Wyróżnienie w kategorii fryzura użytkowa „Pomiędzy …” trafiło do ucznia  I klasy Technikum Fryzjerskiego Mateusz Królak za fryzurę „Trochę elegancji”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!