Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty – tak przed trzydziestoma laty śpiewał Marek Grechuta. Choć za oknami jeszcze ponuro, to w naszej szkole wiosna zagościła na dobre we wtorkowe przedpołudnie. Samorząd Uczniowski postarał się, aby 21 marca 2017 młodzież obchodziła Pierwszy Dzień Wiosny, a nie Dzień Wagarowicza. Udało się. Wiosna została powitana na wesoło.

Najpierw 5 – osobowe drużyny z 15 klas rywalizowały  ze sobą o uzyskanie jak najlepszego czasu we wyścigach na wesoło. Następnie przy udziale wszystkich uczniów jarocińskiej „dwójki” klasy biorące udział w turnieju prezentowały się w  wiosennych przebraniach. Nie zabrakło clowna, pani Wiosny oraz wesołych zwierzaków. Po podsumowaniu wyników jury ogłosiło werdykt. Najbardziej wiosenną klasą okazała się I LPA, II miejsce zajęła klasa 2LW, a  trzecie klasa 3E.

Wszystkim wygranym klasom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie!

Our website is protected by DMC Firewall!