Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty – tak przed trzydziestoma laty śpiewał Marek Grechuta. Choć za oknami jeszcze ponuro, to w naszej szkole wiosna zagościła na dobre we wtorkowe przedpołudnie. Samorząd Uczniowski postarał się, aby 21 marca 2017 młodzież obchodziła Pierwszy Dzień Wiosny, a nie Dzień Wagarowicza. Udało się. Wiosna została powitana na wesoło.

Najpierw 5 – osobowe drużyny z 15 klas rywalizowały  ze sobą o uzyskanie jak najlepszego czasu we wyścigach na wesoło. Następnie przy udziale wszystkich uczniów jarocińskiej „dwójki” klasy biorące udział w turnieju prezentowały się w  wiosennych przebraniach. Nie zabrakło clowna, pani Wiosny oraz wesołych zwierzaków. Po podsumowaniu wyników jury ogłosiło werdykt. Najbardziej wiosenną klasą okazała się I LPA, II miejsce zajęła klasa 2LW, a  trzecie klasa 3E.

Wszystkim wygranym klasom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!