Bierzemy udział w konkursie WOLONTARIUSZ ROKU

GaleriaOrganizatorem Konkursu jest Minister Edukacji Narodowej w Warszawie. Celem Konkursu jest szerzenie idei wolontariatu wśród młodych ludzi oraz popularyzacja pozytywnych postaw i działań młodzieży szkolnej.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie przez Szkolne Koło Wolontariatu filmu przedstawiającego sylwetki wolontariuszy będących uczniami szkoły oraz ich pracę na rzecz rozwoju idei wolontariatu. Nagrany film musi zostać umieszczony na portalu Youtube. Film musi być publicznie dostępny i prawidłowo odtwarzany przez dowolnego użytkownika do 16 czerwca 2017 roku. Czas trwania filmu nie może przekroczyć 120 sekund.

W naszej szkole SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU podejmuje mnóstwo inicjatyw – kilka z nich pokazaliśmy w krótkim filmiku. Zachęcamy do obejrzenia na portalu YOUTUBE – WOLONTARIUSZE ZSP 2 W JAROCINIE.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd