IV miejsce w zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Galeria23 maja 2017 r. w Bolechowie odbyły się zawody w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu województwa wielkopolskiego szkół ponadgimnazjalnych. Na zawody nasza szkoła wystawiła dwa zespoły, męski i żeński w składzie:

Dziewczęta:
1 Honorata Bystrzycka
2 Zuzanna Kaczmarek
3 Joanna Plesiak
4 Rez. Marika Antkowiak

Chłopcy:
1 Bartosz Kordus
2 Marcin Orszulak
3 Mateusz Kmieciak
4 Rez. Marcin Podemski

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach: rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z KBKS-u do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Starczanowa i okolic. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją, starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji. W końcowym rozrachunku drużyna chłopców zajęła bardzo wysokie IV, ustępując jedynie dwóm drużynom z Bolechowa oraz ekipie z Kępna. Dziewczęta w wysoce eksperymentalnym składzie zajęły ostatecznie bardzo dobrą VI pozycję.

Drużyna chłopców sprawiła dodatkowo sporą niespodziankę, uzyskując drużynowo I miejsce w udzielaniu pierwszej pomocy oraz III miejsce w rzucie granatem i biegu na orientację, plasując się bezpośrednio za zwycięzcami całych zawodów, tj. drużyną gospodarzy z Bolechowa oraz zawodnikami z Kępna.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!