Od Andrzejek do Mikołajek

GaleriaW grudniu szkolny Samorząd Uczniowski dbał o to, aby w związku z wypadającymi świętami zapewnić wiele wspaniałych atrakcji. Pierwszą z nich była organizacja Andrzejek, które odbyły się 30.11 i przyciągnęły do szkolnej auli bardzo dużo osób spragnionych poznania swojej przyszłości. Organizatorzy pod opieką pani Natalii Mąki-Barłożyk oraz pana Macieja Andrzejaka przygotowali kącik z wróżbami, w którym można było między innymi poznać imię swojej przyszłej drugiej połówki, znaleźć w balonikach przepowiednie, zagrać w kubeczki i dowiedzieć się, czy pisane jest nam szybkie małżeństwo, czy może nasze konto zasili spora ilość gotówki. Wśród zabaw andrzejkowych znalazło się również lanie wosku oraz, chyba największa atrakcja, KOŁO ANDRZEJA, gdzie można było wylosować wymarzone przez uczniów nagrody, czyli zwolnienie z odpowiedzi i niezapowiedzianej kartkówki.

Niespełna tydzień później (06.12) za symboliczną złotówkę uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły mogli zakupić rożnego rodzaju ciasta, które zostały przygotowane przez członków SU. Chętnych pojawiło się co niemiara, dlatego wypieki znikały z pięknie przystrojonych stołów jak świeże bułeczki. Wszystkim spodobała się taka inicjatywa, a uśmiechy na twarzach sugerowały, że przygotowane słodkości bardzo smakowały.

Zainteresowanie oba akcjami przerosło wszelkie oczekiwania i pokazało jak Nasi uczniowie chętnie angażują się w życie szkoły.

Bartosz Hołubowski
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

DMC Firewall is a Joomla Security extension!