Zdrowy i radosny pierwszy dzień wiosny

GaleriaOrganizacji Pierwszego Dnia Wiosny podjął się Samorząd Uczniowski, który dołożył wszelkich starań, aby zapewnić uczniom dużo rozrywki. Wszystko zaczęło się o 11:15 na szkolnej auli, kiedy to uczniowie zaczęli sprzedawać przygotowaną własnoręcznie, domowym sposobem lemoniadę oraz zdrowe przekąski m.in. szaszłyki owocowe i warzywne. Z kolei zgłoszone przez poszczególne klasy drużyny zaczęły konkurować ze sobą w Wiosennym Konkursie. Wśród konkurencji znalazło się uzupełnianie tekstu piosenki, stworzenie rebusu oraz wiosennych rymowanek, kalambury, śpiewanie piosenek, odgadywanie ze zdjęć sławnych osób i miejsc, a także extra konkurencja na najszybsze zjedzenie cytryny.

Dla najlepszych Samorząd Uczniowski dzięki wsparciu Rady Rodziców przygotował specjalne nagrody. Jury wyłoniło drużyny z największą ilością punktów, na pierwszym miejscu uplasowała się klasa 1 TF, na drugim klasa 2 LW a na trzecim klasa 2 TF.

Atmosfera panująca podczas konkursu była bardzo pozytywna i wszyscy świetnie się bawili.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!