Wzięli udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej do Policji

GaleriaW październiku klasy 3LPA i 3LPB uczestniczyły w dwudniowym treningu kompetencyjnym dla klas maturalnych w Kiekrzu. Młodzież brała udział w zajęciach warsztatowych z zakresu sztuki autoprezentacji, dzięki którym mogła pogłębić wiedzę o sobie oraz przygotować się do świadomego wyboru ścieżki zawodowej.

W pierwszym dniu treningu uczniowie aktywnie brali udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej do policji oraz w warsztatach z zakresu komunikacji niewerbalnej i autoprezentacji. Następnego dnia uczestniczyli w wykładzie w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Kolejny blok zajęć odbywał się w Wydziale Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu i polegał na ćwiczeniach na policyjnym torze przeszkód. Na zakończenie szkolenia uczniowie złożyli wizytę w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa SKODA Auto-Lab, gdzie mieli okazję zapoznać się z zasadami szeroko pojętego bezpieczeństwa w czasie jazdy samochodem.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd