Wojewódzki etap Olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Galeria15 marca Beata Derezińska i Bartosz Grobelny z klasy I LPP uczestniczyli w Wojewódzkim etapie Olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, który odbył się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nasi uczniowie rywalizowali z 16 najlepszymi zespołami z całej wielkopolski wypełniając test wielokrotnego wyboru. Do finału ogólnopolskiego nie udało im się zakwalifikować, ale zdobyta wiedza i doświadczenia zapewne przyda im się w życiu codziennym, a być może i w następnej edycji Olimpiady. Ponadto mieli okazję zapoznać się z nowoczesnym Wydziałem Prawa i Administracji, a co więcej porozmawiać ze studentami Wydziału, którymi okazali się absolwenci ZSP2.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd