Magdalena Walczak trzecia w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom"

GaleriaJak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 22 marca 2019 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie reprezentowała dwuosobowa drużyna dziewcząt, w skład której weszły Magdalena Walczak oraz Dominika Hybiak - uczennice drugiej klasy liceum ogólnokształcącego z innowacją ratownictwo medyczne – laureatki etapu gminnego. Wykazały się one ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych. Uczennice "Dwójki" po raz kolejny potwierdziły swoją wysoką dyspozycję i wiedzę, co przełożyło się na trzecie miejsce Magdaleny Walczak.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!