SzachMaks - Internetowy Konkurs Szachowy Mamy laureata!!!

GaleriaW kwietniu 2019 odbyła się I edycja internetowego konkursu szachowego dla szkół, wyjątkowego konkursu, w którym trzeba wykazać się: wiedzą szachową, spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz być gotowym na niestandardowe zadania. Jest to oryginalna koncepcja konkursu szachowego, która wykorzystuje technologie informatyczne.

W konkursie wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły, a wśród nich znalazł się laureat, Kacper Śnieżek z klasy II LW, który zajął I miejsce w województwie i jednocześnie III miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej.

Nagrodą dla Kacpra jest 50 zł, brązowy medal oraz czasopismo Logi-Mix. Pozostali uczniowie otrzymują dyplomy za udział w konkursie, w tym jeden z nich darmowy udział w kolejnej edycji konkursu. Udział uczniów w konkursie sfinansowała Rada Rodziców.

Wyniki konkursu są następujące:
Busha Oleksandr VI miejsce w kraju oraz II miejsce w województwie w kategorii klas II
Śnieżek Kacper III miejsce w kraju oraz I miejsce w województwie w kategorii klas II
Witczak Mikołaj VI miejsce w kraju oraz I miejsce w województwie w kategorii klas III

Życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd