Z nożyczkami przez Europę

GaleriaW ramach projektu „ Z nożyczkami przez Europę” o numerze POWERVET-2017-1-PL01-KA102-036739 odbył się kolejny wyjazd uczniów z technikum usług fryzjerskiego do Berlina w celu odbycia dwutygodniowych praktyk. Projekt ma na celu podniesienie jakości kształcenia, szczególnie praktycznego i zarazem dostosowanie kształcenia zawodowego do wymogów europejskiego rynku pracy i europejskich systemów szkolenia. W poniedziałek po spotkaniu organizacyjnym w Berlinie uczniowie zwiedzili stolicę Niemiec oraz poznali miejsca praktyk. W weekend młodzież spędziła czas na zwiedzaniu Berlina. Miejsca, które zwiedzili to: Muzeum Pergamon, Reichstag, Katedra w Berlinie, Brama Brandenburska, Pomnik pomordowanych Żydów, Plac Poczdamski, Ratusz … i wiele innych ciekawych miejsc.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd