ZSP 2 - wicemistrzowie Wielkopolski w zmaganiach na najbardziej usportowioną szkołę województwa wielkopolskiego

Galeria14 czerwca 2019 r. w siedzibie Szkolnego Związku Sportowego w Poznaniu dyrektor Witold Bierła wraz z nauczycielkami wychowania fizycznego panią Benitą Zwierzycka i panią Marzeną Kościelniak odebrali z rąk pana Mariusza Kubiaka Zastępcy Dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu puchar za drugie miejsce w rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę województwa wielkopolskiego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasi uczniowie wywalczyli 4 miejsce w tej rywalizacji. W rywalizacji na najbardziej usportowiona szkołę województwa wielkopolskiego brało udział 267 szkół.

Sukces „Dwójki” to zasługa naszych wspaniałych sportowców, którzy pod okiem wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego walczyli dzielnie przez cały rok w zawodach powiatowych, rejonowych i wojewódzkich.

Gratulujemy !!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!