Zebrali nakrętki dla Ogrodu Marzeń

GaleriaJeszcze jeden transport nakrętek w tym roku szkolnym w ramach akcji RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Uczniowie klasy I TSN – Radek Szymkowiak, Kacper Szewczyk, Maksym Gołębiak i Eryk Kościelny wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!

To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC OD WRZESNIA 2019r.

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!