Ratowniczki z ZSP nr2 na Wydziale Medyczno – Społecznym WSPS w Jarocinie

Galeria17 czerwca grupa uczennic z klasy I LR zagościła w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego z Dąbrowy Górniczej na Wydziale Medyczno – Społecznym w Jarocinie. W ramach Drzwi Otwartych uczelnia przygotowała ciekawe wykłady:
• „O pielęgniarstwie” - wykład wygłoszony przez panią dr Barbarę Fogt;
• „O pielęgniarstwie inaczej” - wykład wygłoszony przez panią mgr Justynę Jaskulską;
• „Co mamy w głowie” - wykład wygłoszony przez panią mgr Dominikę Pieszak.

Ponadto uczennice miały okazję wypróbować swoich sił na ćwiczeniach w gabinetach specjalistycznych. Wizyta zakończyła się konkursem z nagrodami.

Wydział Medyczno – Społeczny w Jarocinie otwiera drzwi swojej szkoły dla wszystkich zainteresowanych kierunkami związanymi z pielęgniarstwem, położnictwem, ratownictwem medycznym i zdrowiem publicznym. Może to być atrakcyjna oferta dla absolwentów naszej szkoły.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!