Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

GaleriaUroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbyła się 19 czerwca 2019r. Poprowadzili ją Julia Uniejewska i Bartosz Śmigielski. Obecnością na uroczystej akademii zaszczycili nas pani Katarzyna Szymkowiak – Wicestarosta Jarociński, dr Sebastian Niedźwiecki z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, kapitan Radosław Staszak z 16 Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk, asp. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, Jacek Dutkiewicz – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie, Józef Robak – Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie i Sławomir Adamczak – Przewodniczący Rady Rodziców przy ZSP nr 2. Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście pogratulowali uczniom osiągnięć w kończącym się roku szkolnym i życzyli udanych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej – sukcesów na rynku pracy.

W minionym roku szkolnym ponad 120 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Za swoją ciężką pracę, rzetelną naukę i wzorowe zachowanie nagrodzeni zostali:

• z klasy I A: Paulina Podgórska, Wiktoria Krukowska, Weronika Idziaszek, Alicja Majusiak

• z klasy I C: Martyna Furmaniak, Sandra Jagucka, Krystian Kowańdy, Julia Mieloszyk

• z klasy I D: Wiesław Bachorz, Dawid Grygiel, Marcin Kaźmierczak

• z klasy II A: Weronika Boruta, Sandra Marszałek, Patrycja Szymendera, Julia Bartkowiak, Roksana Kaźmierczak, Julia Jakubek, Julia Pietrzak

• z klasy II B: Angelika Błaszczyk, Agnieszka Raczkiewicz, Weronika Zdunek

• z klasy II C: Marta Raczkiewicz, Dagmara Idzikowska, Kinga Morawska, Karolina Bachorz, Anna Zawisła, Bartosz Boruta

• z klasy II D: Damian Świątek

• z klasy II E: Kinga Pietrowska

• z klasy I technikum hotelarstwa i mechanicznego: Szymon Krawiec

• z klasy I technikum usług fryzjerskich: Oliwia Smolińska, Julia Uniejewska, Nikola Radolińska, Klaudia Cieślak, Aleksandra Radecka, Paulina Grzelachowska

• z klasy I technikum pojazdów samochodowych i elektronicznego: Hubert Pankiewicz

• z klasy II technikum hotelarskiego i mechanicznego: Milena Wasielak, Katarzyna Silska, Adrianna Świdurska, Wiktoria Maćkowiak, Paulina Warkocka, Weronika Zwierzchlewska, Michalina Gościniak, Natalia Ostojska, Agata Pusiak

• z klasy II technikum usług fryzjerskich: Aleksandra Kostuj, Natalia Morżak

• z klasy III technikum hotelarskiego: Joanna Mąka, Daria Kujawa, Sandra Łabęcka, Angelika Mizerna, Paulina Żarnowska • z klasy III technikum usług fryzjerskich: Martyna Kluga, Sandra Weber, Ewelina Lis, Katarzyna Przybylska, Dominika Czaczyk

• z klasy III technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym: Mikołaj Witczak

• z klasy III technikum pojazdów samochodowych i elektrycznego: Szymon Jackowiak, Bartosz Sowiński

• z klasy I liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym: Karolina Czosnowska, Aleksandra Nowak, Monika Wojciechowska, Martyna Lis, Monika Konieczna, Bartosz Grobelny, Natalia Jadczak, Wiktoria Wancek, Letycja Jujka, Maja Kałużniak, Paweł Marciniak, Beata Derezińska, Agata Hendrysiak, Weronika Glapa, Wiktoria Kaźmierczak, Wiktoria Wiśniewska, Karolina Zawisła, Miłosz Antczak, Natalia Dudek, Aleksandra Kaczmarek, Patrycjusz Michor

• z klasy I liceum z przysposobieniem wojskowym: Mateusz Marciniak, Szymon Bruzi, Agata Zdrojowa, Piotr Dolata

• z klasy I liceum z przysposobieniem ratowniczym: Julia Bierła, Zuzanna Dastych, Dominika Hyża, Patrycja Jańczak, Karolina Kaliszan, Agnieszka Ludwiczak, Aleksandra Nawrot, Martyna Orszulak, Magdalena Walczak

• z klasy II liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym: Klaudia Adamska, Adam Wożniak, Wiktoria Jakubowska, Natalia Nawrocka, Dominika Niżyńska, Sandra Pantofel, Hanna Skowron, Kacper Urbaniak, Karolina Walerowicz, Izabela Czajczyńska, Natalia Grzesiak

• z klasy II liceum z przysposobieniem wojskowym: Julia Adamczak, Kacper Śnieżek, Eliza Nowak, Oleksandr Busha

• z klasy II liceum z przysposobieniem ratowniczym: Julia Humpa, Daria Mrówczyńska, Anna Paluszkiewicz, Wiktoria Pawłowska, Zofia Wieczorek.

Jak co roku, wyróżniono uczniów, którzy mieli 100% frekwencję: Klaudię Nowaczyk (I A), Dawida Jacalskiego i Patryka Kolasińskiego (I E), Miłosza Kaczmarka (I F), Kacpra Tasiemskiego (I TSN), Monikę Marcinkowską (I TF), Jana Muszalskiego (I THM), Agatę Pusiak (II THM), Alicję Pachciarek (II TF), Julię Bednarek (I LR), Monikę Konieczną, Martynę Lis, Wiktorię Wancek, Monikę Wojciechowską, Karolinę Zawisłą i Wiktorię Wiśniewską (I LP) oraz Annę Roszak (II LR). Nagrody za najwyższą frekwencję otrzymały klasy I LP i I E. Ponadto, Julia Adamczak (II LW) otrzymała nagrodę Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Za promowanie postawy prospołecznej nagrodę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu otrzymała Karolina Walerowicz z klasy II LP. Wręczono również nagrody za osiągnięcia sportowe, prace na rzecz szkoły oraz dokumenty Europass za praktyki fryzjerskie w Berlinie.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem absolwentom Zasadniczej szkoły Zawodowej. Otrzymali je:

• z klasy III A: Kamila Śmigiel, Karolina Glinkowska, Anna Kowalczyk, Olga Trybek, Wiktoria Frąckowiak;

• z klasy III B: Daria Kmiecik;

• z klasy III C: Magdalena Sulkowska, Patrycja Ratajczak, Paulina Mierzwa;

• z klasy III D: Daniel Łukaszyk;

• z klasy III E: Marcin Walczak, Damian Andryszak;

• z klasy III G: Katarzyna Pohl.

Wyróżniono także absolwentów, którzy brali aktywny udział w życiu szkoły, reprezentowali ją w konkursach i zawodach sportowych. Uczennice klasy III A – Kamila Śmigiel i Wiktoria Masłowska - otrzymały nagrody za stuprocentową frekwencję. Również Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie uhonorował najlepszych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej: Marcelinę Baranek, Magdalenę Sulkowską, Daniela Łukaszyka, Damiana Andryszaka, Dominika Grzelaka, Katarzynę Pohl i Kamila Kubiaka.

Ślubowanie w imieniu absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej złożyli:

• z klasy III A – Kamila Śmigiel

• z klasy III B - Daria Kmiecik

• z klasy III C - Martyna Ratajczak

• z klasy III D - Daniel Łukaszyk

• z klasy III E - Adam Warkocki

• z klasy III F - Miłosz Wachowiak

• z klasy III G - Katarzyna Pohl

• z klasy III H - Norbert Wojtczak.

Rotę ślubowania przeczytała Patrycja Baraniak z klasy I LP. Dyrekcja i wychowawcy absolwentów otrzymali podziękowania i kwiaty.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnych, udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!