Rekrutacja 2020

Droga ósmoklasistko! Drogi ósmoklasisto!

Od 15 czerwca możesz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesyłać wnioski o przyjęcie do szkoły wraz z załącznikami.

Jeśli ubiegasz się o przyjęcie do Branżowej Szkoły I Stopnia, a praktyki będziesz odbywał w zakładzie pracy zrzeszonym w Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie, wniosek o przyjęcie do szkoły składasz w Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie.
Wzory podań znajdziesz TU
Harmonogram rekrutacji znajdziesz TU

Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując słowo REKRUTACJA. Na maile niepodpisane nie odpowiadamy.

Witold Bierła
Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!