Rekrutacja 2020

Informuję, że w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawarto informację, że Minister Edukacji Narodowej określi nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, w tym terminy składania dokumentów.

O nowych terminach składania dokumentów do szkoły poinformujemy niezwłocznie po ogłoszeniu harmonogramu na stronach MEN.

Składanie podań o przyjęcie do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie będzie odbywało się drogą elektroniczną. Podania będzie można przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminach ustalonych przez Ministra Edukacji Narodowej.

Prosimy nie przesyłać podań przed wyznaczonym terminem.

Kandydaci mogą pobrać ze strony internetowej szkoły wzory podań w formacie PDF lub WORD. Podanie będzie można przesłać w pliku edytowalnym (WORD) lub skan wypełnionego podania. Załączniki do podania będzie można przesłać również w formie elektronicznej razem z podaniem. Zdjęcia będą dostarczać jedynie kandydaci przyjęci do szkoły w terminie i formie, która zostanie podana do wiadomości później. Wzory podań znajdziesz TU

W terminie późniejszym zostaną również podane informacje dotyczące badań lekarskich dla kandydatów do technikum.

Kandydaci do Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy praktyczną naukę zawodu będą odbywali z zakładach pracy zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych, podania składają do Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie. Sposób i terminy składania dokumentów w tym wypadku określi Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie.

Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując słowo REKRUTACJA. Na maile niepodpisane nie odpowiadamy.

Witold Bierła

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd