Pokaż swój talent

Galeria29 października 2019 roku w ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się szkolny konkurs „Pokaż swój talent”. Wzięło w nim udział 20 uczestników, którzy rywalizowali o trzy nagrody główne, dwa wyróżnienia oraz nagrodę publiczności.

Ich umiejętności oceniało jury w składzie: pani Lidia Czechak - starosta powiatu jarocińskiego, która pełniła funkcję przewodniczącej, pan Witold Bierła - dyrektor ZSP nr 2, pani Dorota Gromada - wicedyrektor ZSP nr 2, pan Wojciech Świejkowski - nauczyciel wychowania fizycznego, pani Agnieszka Urbaniak - nauczycielka historii oraz reprezentująca Samorząd Uczniowski - Agata Karolczak z klasy II LP.

Klasyfikacja finałowa wyglądała następująco:
I miejsce zdobyła Samanta Idaszak z III TF,
II miejsce zajęła Daria Marciniak z II LW,
III miejsce przypadło Maciejowi Bachorskiemu z III THM, natomiast wyróżnienie przyznano Annie Liaminie z I EHN i Kindze Flis uczennicy klasy I GLP.

W organizację konkursu zaangażowali się także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego czuwający nad przebiegiem głosowania mającego na celu wyłonić osobę, która otrzyma nagrodę publiczności. Wręczył ją Jakubowi Kozubie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Paweł Marciniak.

Wysoki poziom konkursu został dostrzeżony przez panią Lidię Czechak - Starostę Powiatu Jarocińskiego i dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie, którzy podsumowując to wydarzenie, podkreślali, iż byli pod wrażeniem wyjątkowych umiejętności jego uczestników. Podobnego zdania była także publiczność, żywiołowo reagując na występy swoich koleżanek i kolegów.

Organizator konkursu
Agnieszka Urbaniak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!