Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ministerstwem Klimatu zaprasza na wirtualne spotkanie „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych z ekspertami i wideoczacie. Tegoroczne wydarzenie skierowane jest w szczególności do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do udziału!

Jak wziąć udział w warsztatach on-line?

Już jutro, 22 kwietnia o godz. 11:40 wejdź na stronę www.dzienziemiwmk.pl

Tam znajdziesz instrukcję, jak zalogować się do czatu, aby móc zadawać pytania. Podczas spotkania odbędzie się wideoczat z ministrem Michałem Kurtyką oraz warsztaty on-line:
• z dr. Mariuszem Gogólem („Zrozumieć globalne ocieplenie - mechanizm i konsekwencje”)
• dr. Tomaszem Rożkiem (wykład: „OZE. Skąd mamy prąd?”).
• Szymonem Chałupką (twórca kanału „Filmujemy!”), który wyjaśni jak zwykłym telefonem komórkowym nakręcić profesjonalny film.

Our website is protected by DMC Firewall!