Podziękowanie za akcję Szlachetna Paczka

7 grudnia 2020r. to kolejny magiczny dzień, w którym to staliśmy się DARCZYŃCAMI SZLACHETNEJ PACZKI dla Pani Izabeli i jej rodziny. Udział w tej akcji był dla nas lekcją wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka. Większość z nas odrobiła tę lekcję na „szóstkę”.

Chcieliśmy podziękować za współpracę, zaangażowanie i wielkie serce jakie okazaliście Państwo podczas naszej zbiórki - każdy powinien brać z Was przykład. Cieszymy się, że razem z Wami zmieniamy świat na lepsze. Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka - my dodatkowo okazujemy ją w prezentach, które trafiły prosto w serce obdarowanej rodziny. Udało nam się zebrać dużą ilość środków higienicznych i artykułów spożywczych. Słowa wdzięczności płyną również ze strony obdarowanych i są skierowane do każdego z nas.

DZIĘKUJEMY!!!! – Hanna Wardeńska i Dominik Paterczyk

Our website is protected by DMC Firewall!