MAMY TO – WIELKI SUKCES „WESOŁYCH OGRODNIKÓW”

Akcja Wesołych OgrodnikówNAJDŁUŻSZA AKCJA WESOŁYCH OGRODNIKÓW zakończona WIELKIM SUKCESEM!!!!

Podczas weekendu 21-23 maja 2021r. naszych WESOŁYCH OGRODNIKÓW – WOLONTARIUSZY można było spotkać w terenie. To oni poświęcili swój wolny czas i zbierali na ulicach, pod sklepami, pod kościołami…..aby jak najmocniej wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci z FUNDACJI OGRÓD MARZEŃ w Jarocinie. Całej WSPANIAŁEJ grupie udało się zebrać łącznie kwotę aż 2427,95zł.

Szczególne podziękowania dla: Olgi Grzegorzewskiej, Julki Korzeniewskiej, Wiktorii Szamborskiej z II LR, Małgosi Kowalczyk, Zuzi Forszpaniak z II EHN, Martyny Nowak, Karoliny Mikołajewicz, Oli Lewandowicz z II LP, Natalii Bocian, Oliwii Skrzatek, Marty Rurka z I LP, Igora Jeńczak z I B, Mai Żurek, Justyny Krawczyk, Julki Bierła z I LR.

„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej.
Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo”

Oprah Winfrey

Our website is protected by DMC Firewall!