Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

GaleriaZakończenie roku szkolnego 2020/2021 rozpoczęła uroczysta msza św. w Kościele Franciszkanów. Następnie uczniowie przeszli na plac szkolny, gdzie powitano zaproszonych gości oraz wręczono nagrody za świadectwa z wyróżnieniem, stuprocentową frekwencję i inne dokonania. W uroczystości – oprócz dyrekcji oraz kadry nauczycielskiej – uczestniczyli m.in. Lidia Czechak (Starosta Jarociński), Mirosław Drzazga (Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu), Jacek Dutkiewicz (Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie), Józef Robak (Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie) i Sławomir Adamczak (przewodniczący Rady Rodziców).

Podczas przemówień wszyscy zgodnie stwierdzili, że z powodu pandemii był to trudny rok, ale trzeba mieć nadzieję, że od września wrócimy z nową energią do szkoły.

Jak co roku, pożegnaliśmy 3 klasy szkoły branżowej i nastąpiło przekazanie sztandaru. Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie ufundował także nagrody dla najlepszych uczniów Szkoły Branżowej I Stopnia.

Uroczystość prowadzili Julia Uniejewska i Dominik Paterczyk.

Our website is protected by DMC Firewall!