III edycja ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze w służbie historii”

GaleriaIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze w służbie historii” dla uczniów „klas mundurowych” organizowanego w ramach współpracy Instytutu Pamięci Narodowej z Ministerstwem Obrony Narodowej zakończyła się sukcesem drużyny Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie w składzie: opiekun - Agnieszka Urbaniak, uczniowie: Klaudia Forycka I LW, Julia Roszak I LW i Michał Wojcieszak III LP. Doceniono przede wszystkim realizację filmu pt. „Kazimierz Kaniewski - bohater trzech wojen”. 

 Za wsparcie podczas pracy nad projektem szczególne pragniemy podziękować wnukowi Kazimierza Kaniewskiego - panu Markowi Kaniewskiemu. To on udostępnił nam szereg dokumentów i pamiątek po bohaterze naszego filmu. Nieoceniona, już kolejny raz, okazała się pomoc pani Renaty Królak z Muzeum Regionalnego w Jarocinie i pani Moniki Zielińskiej nauczycielki j. polskiego naszej szkoły.

Agnieszka Urbaniak

Our website is protected by DMC Firewall!