Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Galeria

Tradycyjnie, 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Jak co roku, w uroczystości brali udział: dyrekcja, uczniowie i zaproszeni goście: Mariusz Stolecki – członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego, Sławomir Adamczak – Przewodniczący Rady Rodziców, starszy szeregowy Patryk Krajewski z 12-stej Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, kapitan Adrian Kempa – szef szkolenia oraz porucznik Maciej Żurek – szef sekcji wychowawczej 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie, ojciec Sofroniusz Rempuszewski, a także Jacek Dutkiewicz – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie i Józef Robak – Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych.

Dyrektor szkoły Witold Bierła przywitał społeczność szkolną po wakacjach i życząc dobrej i owocnej pracy, wyraził nadzieję, że w tym roku zdalne nauczanie nie będzie konieczne. Pożegnał również odchodzącą na emeryturę po blisko 40 latach pracy na rzecz naszej placówki - panią sekretarkę Urszulę Matuszak oraz powitał nową – panią Edytę Gabryszak.

Następnie uczniowie klas drugich technikum przebywający w czerwcu na praktykach, odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.

Uczennice prowadzące uroczystość – Maja Cieślak i Angelika Friebe z 3LP – wspomniały także o bolesnej i jakże ważnej dla Polaków dacie 1 września 1939 roku, a potem minutą ciszy uczczono pamięć ofiar II wojny światowej.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!