„28 X 1938 - POLSKA TOLERANCJA WOBEC ŻYDÓW - "POLENAKTION"

Galeria25 kwietnia 2022 roku drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego nr 2 w Jarocinie zakończyła realizację filmu pt. „28 X 1938 - POLSKA TOLERANCJA WOBEC ŻYDÓW - "POLENAKTION", który będzie nas reprezentował podczas VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Patria Nostra”.

W skład drużyny wchodzą: Paulina Antczak, Michał Wojcieszak i Wiktor Kosmecki. Opiekunem jest nauczyciel historii w ZSP nr 2 w Jarocinie, Agnieszka Urbaniak.

W realizacji filmu udział wzięły następujące osoby:
Klasa II A
Marcelina Mrozińska, Milena Olejnik, Natalia Towarek, Daria Jelak, Natalia Witkowska, Wiktoria Andraszak, Julia Pawełczyk, Agnieszka Korasiak, Kinga Miernik, Magdalena Walczak, Zuzanna Borowicz, Marika Janiak i gościnnie odtwórczyni jednej z głównych ról Blanka Korasiak.
Klasa II LW
Miłosz Płócienniczak, Julia Roszak, Julia Błaszczyk, Hubert Czerwiński, Jakub Szuman, Marcin Szymkowiak, Dominik Szułczyński, Kamil Woś, Darek Walczak, Łukasz Kaczmarek i Jan Kaczmarek. Klasa II THM Dawid Maciejewski, Aleksandra Cieślak i Tatiana Shvetz.
Klasa III GTF
Julia Barbuzińska, Aleksandra Cepa, Wiktoria Bachórz, Joanna Kończal, Julia Piątkowska, Patrycja Grzesiak, Julia Grzybowska, Nicola Siudziak i kolejny gość Izabela Barbuzińska.
Klasa I LW
Jakub Słojewski Klasa
I LP
Kacper Monia i Michalina Wojciechowska.

Agnieszka Urbaniak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!