Konkurs "LAS, KLIMAT, DREWNO, LEŚNIK"

GaleriaUczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie LAUREATÓW KONKURSU „LAS, KLIMAT, DREWNO, LEŚNIK”. Ogromny SUKCES – mamy trzy główne nagrody i cztery wyróżnienia:
1 MIEJSCE - Maria Dziatkiewicz - klasa III LP
2 MIEJSCE – Zuzanna Dryjańska - klasa III LP
3 MIEJSCE – Julia Łowińska- klasa III LR
WYRÓŻNIENIA – Angelika Friebe - klasa III LP, Zuzanna Stawska - klasa III LR, Kinga Szymura- klasa III LW, Julia Biecuszek - klasa II LP.

Organizatorem konkursu było Nadleśnictwo Jarocin z okazji wydania 200 numeru dodatku specjalnego do Gazety Jarocińskiej pn. „Wieści z lasu”. Prace zostały wyeksponowane na wystawie czasowej w sali parterowej Ośrodka Edukacji Leśnej w Czeszewie. Podczas wycieczki do OŚRODKA EDUKACJI LEŚNEJ w Czeszewie - Marysia, Zuzia i Julka otrzymały gratulacje od jednego z członków jury- PANA MARKA DOBROCZYŃSKIEGO- PODLEŚNICZEGO - EDUKATORA.

Celem konkursu było podniesienie świadomości na tematy społecznej i gospodarczej funkcji lasów, pokazanie w jaki sposób lasy wspierają nas w codziennym życiu, poprawiają jakość powietrza, produkują tlen, dają naturalny zdrowy surowiec w postaci drewna.

Prace konkursowe stanowiące instalacje artystyczne zostały wykonane w dowolnej technice artystycznej z wykorzystaniem następujących materiałów: drewno, klej, farby, kredki, mazaki, sznurki, łączniki oraz możliwości technik pirografii.

Szczególne podziękowania również dla wszystkich uczennic, które brały udział w konkursie - Zuzanna Pakulska – I THM, Julia Nawrocka – I THM, Michalina Wojciechowska - ILP, Aleksandra Nowak - IIILR, Gabriela Grzybkowska - IIILR, Wiktoria Szamborska - IIILR, Nicola Woźniak - IIILR, Aleksandra Młyńczyk - IIILR.

OGROMNIE GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Our website is protected by DMC Firewall!