IX EDYCJA KONKURSU “Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.

Galeria30 listopada 2022 roku odbył się szkolny etap IX EDYCJI KONKURSU “Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. W znanym, prestiżowym, historycznym konkursie udział wzięło 38 uczniów z klas: IVGTF i III LR. Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych o różnym stopniu trudności.

Przewodniczącą komisji konkursowej była pani Agnieszka Urbaniak, w składzie komisji pracował również pan Jacek Adamczak.

Spośród uczestników zmagań do etapu wojewódzkiego awansowali: Weronika Mankiewicz z klasy IV GTF (uzyskała największą liczbę punktów i zdobyła I miejsce), Mateusz Janicki z klasy IV GTF (zajął II miejsce), Roksana Anna Grześkiewicz z klasy III LR (III miejsce) oraz Agnieszka Arendz z klasy III LR (IV miejsce).

Nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie najlepszym uczestnikom konkursu wręczył dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie - pan Witold Bierła.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Urbaniak