II etap III edycji konkursu historycznego "Polska-Węgry. Historia Przyjaźni" w województwie wielkopolskim

Galeria Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie podjął się zadania bycia gospodarzem drugiego etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Polska-Węgry. Historia Przyjaźni" organizowanego przez Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów historią łączącą Polskę i Węgry.

Pisanie testu wyznaczone było na godzinę 11:00 w poniedziałek 29. kwietnia. Na rozwiązanie zadań przeznaczono godzinę lekcyjną. Przewodniczącą Komisji Wojewódzkiej była p. Agnieszka Urbaniak, członkiem p. Monika Klonowska z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich, a sekretarzem p. Wojciech Krzyżanowski. Testy wraz z protokołem zostały wysłane do p. Bogdana Leszczuka, przewodniczącego Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej. Przygotowaniem poczęstunku dla uczniów biorących udział w konkursie wraz z opiekunami zajęły się uczennice z klasy IV THM, którym serdecznie dziękujemy.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd