OKAŻ SERCE DZIECIAKOM

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!!!

Okaż serce dzieciakom z ubogich, często patologicznych rodzin, które nie miały tyle szczęścia co Ty, których los nie oszczędził. Dzieciaki te często nie mają nawet własnego długopisu czy zeszytu. Twój gest dobrej woli wywoła nie jeden uśmiech na twarzach tych dzieci.

W dniach 03-18 grudnia Samorząd Szkolny organizuje zbiórkę pomocy dydaktycznych, gier edukacyjnych oraz pieniędzy, za które zostaną zakupione pomoce dydaktyczne na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Konarzewie.

Opiekun SU Grzegorz Klonowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!